Aktualności

Wysoka przegrana Wojowników.

W meczu z drużyną Wolves Tychy sromotną klęskę ponieśli Wojownicy Oświęcim. Wynik 5:0 nie zupełnie oddaje przebieg całego spotkania. Drużyna z Oświęcimia stwarzała sporo sytuacji strzeleckich, ale bramkarz po stronie przeciwnej dobrze zamurował bramkę i nie dał popsuć sobie statystyk. Bramkę na 1:0 strzelił na początku meczu Beniamin Żbik, wykorzystując podanie Mateusza Krzywdy. 2 minuty później Marcin Szkoła podwyższa wynik na 2:0 dobijając strzał Marcina Pachuta. Trzeci punkt dla Tychów po indywidualnej akcji zdobywa Abram Lesław, a sekundę przed końcem Michał Stopa po asyście Marcina Szkoły zamyka pierwszą tercję wynikiem 4:0. Na początku drugiej tercji padł jeszcze tylko jeden gol autorstwa Grzegorza Jaworskiego i do końca spotkania na tablicy widniał wysoki wynik 5:0.
Rafał Smrek został najlepszym zawodnikiem meczu w drużynie Wojowników Oświęcim, a spośród Wolves Tychy wybrany został Abram Lesław.