Aktualności

Waleczni Wojownicy!

AKH Górale Nowy Targ poniósł porażkę w starciu z drużyną Wojowników Oświęcim 2:6. Pierwsza bramka dla zwycięzców wpadła w 10 minucie z zamieszania pod bramką, którą wykorzystał Mikołaj Orlikowski. Na 0:2 wynik podwyższył Mateusz Zalewski, oddając celny strzał po podaniu Rafała Smreka. W 13 minucie bramkarza z Oświęcimia pokonał Mariusz Sąder, dążąc do wyrównania spotkania, ale szybka odpowiedź rywali ponownie podwyższyła swoje prowadzenie za sprawą Rafała Smreka. Druga tercja rozpoczęła się od gola Rafała Gąsiora, był to ostatni punkt dla Górali w tym spotkaniu. Wynik na 2:4 ustanowił Piotr Wilk, przejeżdżając pewnie pół lodowiska i oddając celny strzał, który nie dał szans bramkarzowi. Piątą bramkę po asyście Damiana Pactwy zdobył Grzegorz Bryzek, a spotkanie zakończyła piękna akcja autorów drugiego gola, w której krążek na pustą bramkę wystrzelił Mateusz Zalewski, dostając celne podanie zza bramki od Rafała Smreka.
Najlepszym zawodnikiem AKH Górale Nowy Targ został Rafał Gąsior, a spośród Wojowników wybrano Mateusza Zalewskiego.