Aktualności

Vikings za mocni.

Husaria Białystok byli bez szans w tym spotkaniu. Wynik meczu otworzył w 6 minucie Bartłomiej Szpakowski, umieszczając krążek pod poprzeczką. Stan 1:0 utrzymywał się do pierwszej minuty drugiej tercji, po której w czasie 30 sekund Vikings Oświęcim podwyższyli prowadzenie na 3:0 ponownie dzięki Bartłomiejowi Szpakowskiemu, a następnie Łukaszowi Łabajowi. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 10 minuty, kiedy, po podaniu od poprzedniego strzelca, Wojciech Jarnot umieszcza krążek w pustym 'oknie'. Na 30 sekund przed końcem honorową bramkę dla Husarii zdobywa Mateusz Jasiński i tym sposobem kończymy spotkanie wynikiem 4:1.
Najlepszy zawodnik Vikings Oświęcim - Bartłomiej Szpakowski, a wśród Husarzy Adam Wojciula.