Aktualności

Vikings nie sprostali Gdańszczanom.

Zacięty mecz między Vikings Oświęcim a Goldwell Gdańsk zakończył się pełną zaliczką dla zawodników z północy. Pierwszy punkt dla Gdańska zanotował Sebastian Turos po asyście Tomasza Piecha. Do wyrównania dochodzi 7 minut później kiedy to Tomasz Bruzda wypuszcza się na spotkanie 'sam na sam' z bramkarzem pokonując go pewnym strzałem z nadgarstka. Przewagę ponownie podwyższył Turos, kończąc pierwszą tercję wynikiem 1:2. Remis zapewnia Maciej Mazur zaraz na początku drugiej tercji, kontynuując pojedynek 'gol za gol', na co po 4 minutach odpowiada Kamil Oppeln-Bronikowski i od tej pory Vikingi muszą się pogodzić z kolejnymi stratami. Gola na 2:4 zdobył ponownie Turos, a następnie indywidualną akcją popisał się Oppeln-Bronikowski ustalając wynik spotkania na 2:5.
Nagrodę za najlepszego zawodnika w drużynie Vikings Oświęcim dostał Maciej Mazur, natomiast po stronie Goldwell Gdańsk najlepszy okazał się Kamil Oppeln-Bronikowski.