Aktualności

Szczęśliwy remis dla Zagłębia I.

Emocjonujące spotkanie rozegrały między sobą drużyny Zagłębia Sosnowiec I oraz Vikings Oświęcim. Pierwsza tercja przebiegała zdecydowanie na plus dla drużyny z małopolski. Pierwsza bramka wpadła w 6 minucie kiedy to Marcin Kretowicz wykorzystał krążek wyłożony przez kolegów Macieja Mazura i Bartłomieja Szpakowskiego, umieszczając go w bramce. Celnym strzałem popisał się Łukasz Łabaj, podnosząc wynik na 0:2 i dodając tym samym więcej pewności swojej drużynie. Vikings stwarzali sobie dużo sytuacji bramkowych, ale duża nerwowość od początku drugiej tercji nie pozwoliła im więcej zapunktować. Strzelać zaczęli zawodnicy Zagłębia na 6 minut przed końcem spotkania. Autorem bramki na 1:2 był Sebastian Tokarz, a dwie minuty później wyrównująca bramkę strzelił Jakub Fusiński zamykając wynik spotkania remisem 2:2.
Najlepszym zawodnikiem meczu w drużynie Zagłębia Sosnowiec I został Jakub Fusiński, natomiast z drużyny Vikings Oświęcim wybrano Wojciecha Jarnota.