Aktualności

Mecz do ostatniej sekundy!

Wyrównany mecz rozegrali między sobą tyskie drużyny Pionier i Wolves. Jako pierwsi w 13 minucie na prowadzenie wyszli zawodnicy Pioniera, wykorzystując zamieszanie pod bramką gdzie strzał Wojciecha Pacuły dobił Sebastian Kopeć. Wyrównującą bramkę zdobył w drugiej tercji Mariusz Ochmanek, pozostawiając mecz pod znakiem zapytania. Na 24 sekundy przed końcem spotkania bramkarz Wolves Tychy skapitulował po zmianie lotu krążka przez Pawła Kwiecińskiego po strzale Macieja Kiklica, wpuszczając go między nogami. Mogło się wydawać, że wynik tego spotkania jest już zamknięty, ale w ostatnich sekundach na samodzielną akcję odważył się Michał Senczek, kończąc spotkanie wynikiem 3:1.
Sebastian Kopeć został najlepszym zawodnikiem drużyny Pionier Tychy, a z drużyny przeciwnej został wybrany strzelec jedynej bramki Mariusz Ochmanek.