Aktualności

Mad Dogs znowu górą!

Kolejne bardzo wyrównane spotkanie w dniu dzisiejszym rozegrali między sobą Polonia Bytom i Mad Dogs Sopot. 6 sekund wystarczyło Michałowi Okuniewskiemu żeby wygrać wznowienie i prosto z niego dowieźć krążek do bramki, tworząc przewagę nad przeciwnikiem. Pod koniec pierwszej tercji ten sam zawodnik wykorzystał podanie Michała Żołnowskiego i podwyższył prowadzenie na 0:2. W 1 minucie drugiej tercji straty zmniejszyli Bytomianie za sprawą Mariusza Tymczyszyna. Do końca spotkania wynik był otwarty, Polonia zdecydowała się na ściągnięcie bramkarza, ale nawet to nie pomogło im wyrównać wyniku, który zakończył się w stosunku 1:2.
Michał Okuniewski został najlepszym zawodnikiem zespołu Mad Dogs Sopot, a z Polonii Bytom wybrano Mariusza Tymczyszyna.