Aktualności

Lawina bramek!

Wynik meczu pomiędzy Cracovia Amatorzy a Zagłębie Sosnowiec II otwarty był do ostatniej minuty. Jako pierwsi już w 43 sekundzie na prowadzenie wyszli zawodnicy z małopolski po strzale Eryka Derkowskiego z podania Grzegorza Szostaka. 3 minuty później do bramki trafia Adrian Kaleta, wyrównując spotkanie. Do końca 1 tercji dzięki dwóm indywidualnym akcjom Sebastiana Czechowicza Sosnowiec wyszedł na prowadzenie. Druga tercja była nieco bardziej emocjonująca. W niespełna półtorej minuty zawodnicy Cracovii zdołali podnieść wynik na 5:3 dwukrotnie dzięki Erykowi Derkowskiemu oraz Maciejowi Tybuszewskiemu. Amatorzy ze śląska do końca walczyli o punkty, lecz zdołali zdobyć jeszcze tylko jedną bramkę, której autorem był Mirosław Janasik, kończąc mecz wynikiem 5:4.
Sebastian Czechowicz został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu w drużynie Zagłębia Sosnowiec II, a wśród Amatorów Cracovii wybrano Eryka Derkowskiego.