Aktualności

GKH Gdynia nie podołała.

Polonia Bytom wyszła na prowadzenie w 8 minucie pierwszej tercji po strzale Janusza Secemskiego, któremu asystowali Michał Kamuda i Michał Świerniak. Do remisu doprowadził Mateusz Barański, wypuszczając się na indywidualną akcję i zwinnie pokonując bramkarza strzałem między nogi. W drugiej tercji meczu w nieco ponad minutę drużyna Polonii Bytom zdołała wyjść aż na 3 bramkową przewagę kolejno dzięki Grzegorzowi Doruchowi, Jakubowi Tkaczowi oraz Mariuszowi Tymczyszynowi. Zawodnicy Gdyni starali się gonić wynik i na 5 minut przed końcem meczu sytuację 'sam na sam' wykorzystał Mateusz Barański, a następnie Michał Kłosiński po podaniu Piotra Grabowskiego strzelił gola na 4:3 tym samym kończąc mecz bez punktów.
Najlepszym zawodnikiem drużyny Polonii Bytom został Michał Kamuda, natomiast w drużynie GKH Gdynia wybrany został Mateusz Barański.