Aktualności

Było blisko...

Drugi dzień rozpoczął się od meczu pomiędzy Husarią Białystok a Zagłębiem Sosnowiec I. Wynik spotkania otworzył już w 49 sekundzie Jakub Fusiński, a dwie minuty później zawodnik Husarii Marek Stankiewicz doprowadza do wyrównania strzałem z niebieskiej. Śląsk wyszedł na prowadzenie po 10 minutach ponownie za sprawą Fusińskiego, a na 8 sekund przed końcem tercji wynik na 1:3 podwyższył Krzysztof Dziwosz. W drugiej tercji było dużo sytuacji stwarzanych po obu stronach tafli, lecz tylko jedną z nich udało się wykorzystać, a zrobił to Mateusz Jasiński, zmniejszając przewagę przeciwnika. To jednak nie wystarczyło i mecz zakończył się wynikiem 2:3.
Najlepszym zawodnikiem wśród Husarzy okazał się Marek Stankiewicz, a w drużynie Zagłębia Sosnowiec Dziwosz Krzysztof.