Aktualności

AKH Unia Oświęcim nadal niepokonani.

AKH Unia Oświęcim odniosła zwycięstwo nad Podhalem Nowy Targ w stosunku 3:0. Pierwsza tercja nie zapowiadała tak wysokiej przewagi Oświęcimian, gdyż obie drużyny grały jak równy z równym, a dobrze prosperujący bramkarze po obu stronach nie zanotowali żadnej straty. 8 sekund drugiej tercji wystarczyło, aby AKH zdobyli pierwszy punkt dzięki Robertowi Sporyszowi, dla którego krążek ze wznowienia wygrał Damian Tyrybon, popisując się indywidualną akcją i pokonując bramkarza pewnym strzałem. Dwie minuty później prowadzenie podwyższa Damian Tyrybon wykorzystując strzał Zachariasza Kadeli oddany w przewadze z linii niebieskiej. Ostateczny wynik ustalił, dzięki dokładnemu podaniu Jarosława Płatacza, Dariusz Olszowy celnie umieszczając krążek w 'oknie'.
Najlepszym zawodnikiem meczu w drużynie Podhala Nowy Targ został uznany Dawid Hreśka, natomiast w drużynie AKH Unia Oświęcim wybrano Damiana Tyrybona.